Розпочинається співпраця з ПАТ "Міжнародне бюро кредитних історій"

9 серпня 2017р. Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) і ПрАТ «Міжнародне бюро кредитних історій» уклали договір про обмін та використання інформації для посилення контролю за використанням державних кредитних коштів.

Обмін інформацією за укладеними договорами стане додатковим інструментом зниження ризиків за кредитами, якісного моніторингу платоспроможності потенційних позичальників, підвищення їхньої платіжної дисципліни і дозволить Держмолодьжитлу долучитися до системи протидії шахрайству на ринку фінансових послуг України.

Обмін інформацією розпочнеться з 20.09.2017 року.

Укладаючи кредитний договір з Держмолодьжитлом, позичальник надає Кредитору, в тому числі в особі Хмельницького регіонального управління Держмолодьжитла, згоду на передачу, збір, зберігання, використання та поширення інформації про себе, через будь-яке бюро кредитних історій.  Ця згода діє до моменту повного погашення всіх зобов’язань Позичальника перед Кредитором, незалежно від часу та підстав їх виникнення. Інформація про назву та адресу бюро кредитних історій, до яких Кредитором, в тому числі в особі Регіонального управління передається інформація для формування кредитної історії Позичальника, розміщується на офіційному сайті Кредитора та Регіонального управління.

Детальна інформація про ПАТ "Міжнародне бюро кредитних історій" розміщена в приміщенні Хмельницького регіонального управління Держмолодьжитла за адресою: м.Хмельницький вул.Грушевського, 87