Відновилось укладання договорів за програмою здешевлення іпотеки

В 2014 році програма здешевлення вартості іпотечних кредитів відновила свою роботу та вже увійшла в штатний режим. Про це повідомив Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

Леонід Рисухін звернув увагу на те, що об’єкти для участі у 2014 році у програмі здешевлення іпотечних кредитів були затверджені 17 січня на засіданні Міжвідомчої комісії при Мінрегіонбуді.  А станом на 31 січня в рамках цієї програми вже 20 сімей придбали власне житло.

Голова правління Держмолодьжитло зазначив, що програма здешевлення іпотечних кредитів користується великою популярністю серед громадян. Це підтверджує те, що лише протягом січня консультації щодо участі у ній отримали 1460 сімей, і вже більше сотні сімей надали повний пакет документів для отримання пільгового кредиту.

«Протягом короткого періоду з початку року банки вже надали громадянам 20 здешевлених кредитів на суму понад 4,4 млн. гривень. В свою чергу по всім укладеним угодам за період дії програми держава протягом січня компенсувала громадянам майже 7,4 млн. гривен. Таким чином можна констатувати, що виконання програми здешевлення вартості іпотечних кредитів з перших днів поточного року увійшла в штатний режим, що надає впевненості громадянам, які вже отримали пільговий кредит в її рамках, та тим, хто лише вирішує скористатись цією можливістю», - наголосив очільник Держмолодьжитло.