Виробничо-будівельне підприємство «Сільбуд – Інвест», вул. Вокзальна, смт. Глеваха, Васильківський район, Київська обл.

Виробничо-будівельне підприємство «Сільбуд – Інвест» пропонує житлові будинки по вул. Вокзальній в смт. Глеваха Васильківського району Київської області  за державними програмами.
Селище міського типу Глеваха розташоване на південь від Києва біля краю мальовничого соснового бору, що розтягнувся до Боярки. Відмінна транспортна розв’язка по трасі Київ – Одеса (в 9 хвилинах їзди до станції метро «Теремки») та залізничній вокзал надають переваги мешканцям селища. До послуг мешканців розвинута міська інфраструктура - дитячі садки, школи загальноосвітня та мистецтв, сучасна медична амбулаторія сімейної медицини, магазини продовольчих та промислових товарів, стадіон.
До  продажу в житлових будинках по вул. Вокзальній пропонуються наступні квартири:
1–о кімнатні від 35,3 кв. м.;
2–о кімнатні від 59,0 кв. м.;
3-и кімнатні від 92,22 кв. м.
Зображення житлових об’єктів по вул. Вокзальный смт. Глеваха можна переглянути тут.
Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-будівельне підприємство «Сільбуд – Інвест», за свою 18 річну історію існування реалізувавши низку проектів будівництва житлових будинків на території України, приділяє важливе значення не тільки якості будівельних робіт, системам життєзабезпечення мешканців будинків, а і конструкції зовнішньої стіни, оскільки від неї залежить опір теплопровідності, а відповідно і мікроклімат в квартирі. В наших проектах застосовується система фасадна теплоізоляційно-опоряджувальна (СФТО) з личкуванням цеглою -“КОНСОЛЬ” розроблена провідними спеціалістами Науково-дослідного інституту будівельного виробництва Мінрегіонбуду України за участю провідного спеціаліста з технології виконання будівельних робіт кандидата технічних наук Завойського Анатолія Климентійовича. Застосування такої технології дозволяє створити в квартирі природній мікроклімат, зменшити втрати тепла, забезпечити довговічність достойного вигляду фасадного опорядження та міцність будинку.
 
Детальна інформація на сайті www.silbud.com.ua або у відділу продажів квартир за адресою вул. Вокзальна,45 в смт. Глеваха, т. (04571) 3 – 16 -18, (050) 464 – 36 - 05