Новини

Сесією Хмельницької міської ради прийнято рішення щодо виділення коштів на молодіжне житлове кредитування

Рішенням десятої сесії Хмельницької міської ради було затверджено комплексну Програму реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту у м. Хмельницький на 2017-2021 роки.

Рішенням наглядової ради Держмолодьжитла затверджено новий Порядок використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла

Пільговий довготерміновий кредит за рахунок власних коштів Держмолодьжитла на будівництво (реконструкцію) і придбання  житла надається молодим сім’ям, в яких чоловік та дружина віком до 35 років,

Сім’ям учасників АТО надане пріоритетне право на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла

З метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом Держмолодьжитлом ініційовано внесення зміндо Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння м

Відсоткову ставку кредитів кредитів за рахунок статутного капіталу Держмолодь житло знижено до 14.1% річних.

Рішенням правління Держмолодьжитло від 30.09.2015р встановлено нову відсоткову ставку для пільгових молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 14.1% річних. 

ДОВГОТЕМІНОВІ КРЕДИТИ ЛИШЕ 17,1% РІЧНИХ

Хмельницьке регіональним управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва" пропонується програма «Надання пільгових довготермінових кредитів за рахунок власних коштів Фон

Інформація для учасників програми часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків

Інформація для громадян, які отримують виплати, відповідно до Порядку часткової компенсації відсоткової ставки кредитів

23 сім'ї отримали власне житло завдяки державним житловим програмам!

У Хмельницькому введено в експлуатацію житловий будинок, в якому 23 сім’ї отримали власні квартири завдяки участі у державних житлових програмах. Щойно зведений новий багатоквартирний житловий будинок розташований за адресою м. Хмельницький, вул.

На Хмельниччині виданий 1-й кредит у 2014році за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів

        У Хмельницькому регіональному управлінні Фонду запрацювала програма здешевлення вартості іпотечних кредиті для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Проведено семінар «Виконання державних житлових програм в області» за участю Хмельницького регіонального управління Фонду

06 грудня 2013 року в «Навчально-культурному центрі «Побужжя» ФП області» проводилось навчання голів цехових комітетів та профгруп первинної профспілкової організації ДП «Новатор».

На Хмельниччині виданий 100 кредит за програмою здешевлення іпотечних кредитів

29 листопада 2013 року у м.Хмельницький видали сотий  кредит за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Нацрада з питань ОСББ звернеться до Уряду з пропозицією про поновлення пільгового кредитування

Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків звернеться до Уряду з пропозицією про поновлення пільгового кредитування ОСББ з 2014 року.

Хмельниччина зберігає позитивні тенденції соціально-економічного розвитку

Відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії обласної ради, на порядок денної якої було винесено більше тридцяти питань.

Президент України наголосив на пріоритеті забезпечення молоді житлом

Одним із завдань держави у сфері молодіжної політики є соціальна підтримка молоді, перш за все, у питанні забезпечення житлом.

Хмельницькі профспілки та Хмельницьке регіональне управління Фонду об’єдналися

     05 серпня 2013 року Хмельницьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та Федерація профспілок Хмельницької області підписали Угоду про співпрацю.

Молодь активізується для розвитку прoграм Доступного житла

 

26 червня 2013 року  на Обласному форумі лідерів молодіжних громадських організацій за адресою м.Хмельницький, вул..Соборна, 57 відбулося засідання круглого столу на тему : «Молодь сьогодення – завтрашні перспективи».